• 535 177 076
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak działamy

Dlaczego Woman Body?

Zależy nam, aby każda z naszych klientek uzyskała kompleksową i fachową pomoc, dlatego w oparciu o kartę klienta, którą zakładamy przy pierwszej wizycie tworzymy dopasowany plan dietetyczny, oraz indywidualny plan zabiegowo-treningowy.

Jesteśmy miejscem wyjątkowym, o niepowtarzalnym klimacie. Woman Body to miejsce, w którym znajdziesz ukojenie dla ciała i duszy, odpoczniesz po ciężkim dniu oraz naładujesz Swoje akumulatory energią i witalnością.

Studio stworzone zostało dla Kobiet pragnących poczuć się lepiej w swoim ciele. Pragnących wymodelować swoją sylwetkę, odchudzić się, pozbyć się cellulitu, wygładzić i poczuć się piękną.

Gwarantujemy relaks, odpoczynek a co najważniejsze efekty. To miejsce dla Pań w każdym wieku i z różnymi problemami.

Jeśli czujesz potrzebę zadbania o swoje ciało, zmiany czegoś w sobie, poprawy kondycji lub zmiany nawyków żywieniowych to miejsce dla ciebie!

Zależy nam na szybkich ale bezpiecznych dla organizmu efektach dlatego pracujemy na profesjonalnych, sprawdzonych urządzeniach modelujących i kształtujących sylwetkę.

Woman Body